Alarko Kombi Tamir Servisi

Alarko kombi tamiri, kombi bakımı, şikâyetleri, arızaları, montajı ile ilgili tüm servis taleplerinize hizmet vermekteyiz.

Kombi servisçiliği konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin Alarko marka kombi tamiri, bakımı, onarımı, montajı ve teknik sorunları çözümü için bizi arayın.

Kombi tamir servisi olarak kombinizin markası modeli ne olursa olsun bütün cihazlarla beraber Alarko kombi tamiri ve bakım servisi hizmetleri vermekteyiz.

Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi sıcak su vermiyor mu? Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor?

Kalorifer peteklerin tam ısınmıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?

Alarko markalı kombi  hiç mi çalışmıyor? Bizi arayın hermatik, bacalı, yoğuşmalı Alarko kombilerle ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Alarko Kombi Bakımı

Alarko kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının temizliği işlemi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bize bildirin.

Sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Alarko Kombi Tamir Servisi | Cep: 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344