Zeytinburnu Kombi Tamiri

Günümüzün en ekonomik,çevreci ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının artmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Cihazlarınızın ister bakımı ister arızaları gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz Marka Bağımsız Kombi Tamir Servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz numaralarımız burada bulunmaktadır size kısa sürede dönüş yaparak kombi ile alakalı şikayetlerinizle ilgileneceğiz.

Kombi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Her türlü bakım, montaj, tamir gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Kombi Teknik Servis Hattı | 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344 |