Elbistan Kombi Servisi

Elbistan Kombi Servisi

Kombi arızalarında hızlı, güvenilir ve garantili servis hizmeti almak için bizi arayın. Arız tespiti konusunda uzman ekiplerimiz sorunu hızlıca çözerler.

Elbistan kombi servisi olarak Ariston, Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Beko, Baykan, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Warmhaus, Ferroli marka hermatik ve yoğuşmalı kombilarinize tamir hizmeti vermekteyiz.

Uzman kombi servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 08.00 20.00 arası hizmet vermektedir

0543 865 8610 numaralı telefondan Elbistan kombi servisi personeli sizlere yardımcı olacak.

Garantili Kombi Servisi

Elbistan’da kombi tamir servisi olarak olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini ve kombi bakımını yapıyoruz.

İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinemiz ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor peteklerimiz üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikâyetleriniz son bulacak. 

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Kombi Petek Temizleme

Peteklerinizin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise, kalorifer petekleriniz hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde yinede ısıtmıyorsa.

Peteklerin üstü ısınıyor fakat altı hiç ısıtmıyorsa, kat kaloriferi tesisatınızdaki kombi ye uzak olan petek hiç ısınmıyorsa.

Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa, kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise.

Kombi tesisat filtresi sürekli tıkanıyorsa, kombi kısa süreli yanıp devreden çıkıyor yâda aşırı ısınma arızası veriyorsa.

Yukarıda belirtilen şikâyetlerden herhangi biri varsa artık sizin kalorifer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Elbistan Kombi Servisi