Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy'de kombi tamiri ve petek temizliği taleplerinize aynı gün servisi hizmeti vermekteyiz.

Kombi servisçiliği alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Arnavutköy'de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Arnavutköy Kombi Tamiri

Arnavutköy'de en güvenilir kombi servisi, uzun yıllardan bu yana Arnavutköy'de kombi tamirinde servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Kombi onarım taleplerine hızlı cevap vermemiz, işimizi gelişigüzel acele yaptığımız anlamına gelmez.

Kombi servisi hizmetlerine 2010 yılından itibaren Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Baykan, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka kombilerle ilgili tamir, bakım, montaj ve petek temizliği işlerinizi hızlı, güvenilir, kaliteli, orjinal yedek parça kullanarak, garantili ve yerinde hizmet vermekteyiz.

Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.

Kombi servisi çağırmadan önce arıza kodu veriyorsa anlamını öğrenip resetleme sonucunda arızayı giderebilirsiniz.

Arnavutköy Kombi Bakımı

Arnavutköy'de kombi yanma verimini arttırmak ve kullanım ömrünü uzatmak amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

Kombi bakımı için soğuk kış aylarının gelmesini beklemek, en çok ihtiyacınız olduğunda arızalanmasına neden olabilir. Kombi içindeki tozların temizlenmesi.

Kalorifer devresi dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Arnavuköy Kombi Değişimi

Kombi değiştirmenin büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz fakat soğuk kış aylarında Arnavutköy'deki evinizin konforunu korumak söz konusu olduğunda, düzgün çalışan bir kombi gereklidir.

Bilgili ve deneyimli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış personelimiz, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.

Tüm büyük kombi markalarıyla çalışıyoruz ve size sisteminizin, evinizin ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre bir öneri sunabiliriz.