Hakkımızda

İstanbul Kombi Tamir Servisi 2013 yılından beri kombi tamiri, bakımı, kat kaloriferi sistemleri üzerinde çalışıp bu meslek üzerinde ihtisas sahibi olan firmayız. Çalışma ofisimiz İstanbul Bağcılar’da bulunmaktadır.

Kombi Servis Bölgeleri

Kombi tamiri, bakımı, montajı ve petek temizliği hizmetlerini sunduğumuz bölgeler; Bağcılar, Esenler, Güngören, Bahçelievler, Halkalı, Avcılar. Fatih Zeytinburnu ilçelerine tamir, bakım  ve onarım için aynı gün hizmet veriyoruz.

Sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleme kaydeden kombi servisi sektörünün öncü firmasıyız. Kombi tamiri, bakımı, montajı için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi arızalarını yerinde tespit ettikten sonra cihazınız için en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleme kaydeden gaz yakıcı cihazların tamiri konusunda garantili servis hizmeti veriyoruz. Hermatik, yoğuşmalı, yada bacalı kombi fark etmez hepsine garantili servisimiz vardır.

Kombi servisi için oluşturduğumuz ekiplerimizin tamamı işinin ehli arıza tespiti konusunda çözüm odaklı çalışma arkadaşlarında oluşmaktadır

Müşterilerimize arıza tespiti yaparken en doğru bilgiyi vermeye özen gösteriyoruz. Memnun ettiğimiz her müşteri bize yeni müşteriler kazandıracağı bilinciyle hareket ediyoruz.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Call Now Button