İkinci El Kombi

İkinci el kombi fiyatı, çeşitleri, seçenekleri, marka ve modelleri en uygun fiyatlara İstanbul Kombi Tamir Servisinde. İkinci el kombileri garantili olarak montajı dahil satış hizmeti sunmaktayız.

İkinci el kombi alınırmı? Revizyonlu kombiler ne kadar garantili? Kombi revizyonu ne demek? Tüm sorularınızın cevabı bu makalede.

Revize Eilmiş Kombi

Kombi revize işlemlerinde cihaz tamamen sökülüp parçaların temizlenmesi değişmesi gereken parçaların yemnilenmesi ile yapılmaktadır.

Revizyon işlemi atölye ortamında yapılır. su doldurma musluğu, sıcak su sensörleri, tamir takımları değiştirilip diğer parçaların testi yapılarak satılmaktadır.

İkinci el revize edilmiş garantili kombiler en uygun fiyatlara İstanbul Kombi Tamir Servisi'nde. İkinci el kombiler tüm bakımları yapıldıktan sonra gerekli olan test süresini tamamlayan cihazları garantili olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Satışa sunmuş olduğumuz kombilerin genel bakımı yapılıp gerekli testlerden sonra satılmaktadır. Testi geçemeyen satışını uygun görmediğimiz kombiler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

İkinci El Kombi Satışı

Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı ikinci el kombi modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan kombi için sizlere gerekli bilgiler verilecektir.