Avcılar Kombi Tamir Servisi

Avcılar Kombi Tamir Servisi

Avcılar’ da doğalgaz kullanımının çoğalmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Her Marka Kombi bakımı, montajı, tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Avcılar da kombilerinizin gerek bakımı gerekse arızaları gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluş.

Marka Bağımsız çalışan firmamız bilinen tüm kombi markalarına servis hizmeti vermekttedir. Kombi tamiri, bakımı, montajı gibi taleplerinize en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar kombi tamiri Kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz irtibat numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgilenilecektir.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Çalışma Sistemi

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Telefon numaralarımız ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz.

Randevunuz talebinizden sonra gün içerisinde veya en geç sonraki gün adresinize geliyoruz. Servis ekibi adresinize gelmeden yaklaşık 1 saat öncesinden sizi arayacaktır. Müsaitlik durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

Avcılar kombi tamir servisi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kombi Servisi Süreci Nasıl İşliyor?

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme makbuzu servisi hizmeti sonrasında takdim edilir.

Kombi teknik servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız.

Kombi ile alakalı birçok yedek parça servis aracımızda bulunmaktadır. Yedek parçaların araçlarımızda olması cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi için önemledir.

Avcılar Kombi Teknik Servis Hattı | 0535 987 7360

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button