Baymak Kombi Tamir Servisi

Günümüzün en çevreci, ekonomik ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber kombi kullanımı artmıştır.

Artan kombi kullanımıyla beraber tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Baymak kombi servisi, tamiri, onarımı, bakımı, arızaları, şikayetleri ve teknik sorunları için İstanbul kombi tamir servisini arayın.

Main, Duotec, Lambert, Baxi, Luna, Eco5, Luna5, Luna3 model kombi arızalarında garantili servisi hizmeti veriyoruz.

Özel kombi servisi olarak Baymak marka kombi arızaları konusunda gerekli donanım ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kombi Tamir Servisi

Baymak kombi ısındıkça su basıncı kendiliğinden yükseliyor neden? Kombi ayarladığımız sıcaklıkta çalışmıyor sebepleri ne olabilir?

Kombi çok gürültülü çalışıyor neden? Baymakkombi kalorifer peteklerini tam ısıtmıyor sebebi neler olabilir?

Baymak markalı kombi hiç mi çalışmıyor? Baymak kombi sıcak su vermiyor mu? Bizi arayın Baymak kombi ile ilgili şikâyetinizi yerinde hemen çözelim.

Anakart Tamiri

Baymak kombi anakart tamiri ve tümBaymak marka kombi anakartların tamirini, onarımını 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Kombi anakartı neden arızalanır? Anakart tamiri yapılırmı? Anakart tamiri garantilimi? bu soruların cevabı makalemizde.

Anakart arızalanmalarında cihaz çalışmaz. Kombide bulunan elektronik parçaların tamamı kombi anakartına bağlıdır. Parçalar arızalandığında anakart ekranında arıza kodu verirler. 

Baymak Kombi Anakart’ı Neden Arızalanır?

Baymak kombi anakart’ı arızalanma sebeplerinin en başında elektrik akımının ani dalgalanması gelir.

Kombi anakart arızalanmasını minimum seviyeye indirmek için kombi reglatörü taktırılması kombi servisleri tarafından tavsiye edilir.

Kullanım süresine bağlı olarak zamanla bozulur bu gayet normal bir durum.

Anakart içi sıcak olduğu için kış aylarında böcekler yuva yaparlar anakart üzerinde gezinirken kısa devreden dolayı arıza yapmasına sebeplerden biridir.

Bazen kombi içinde su akmalar olur bu su akıntıları kablolardan süzülerek elektronik anakart’a ulaşır ve kartta tamiri mümkün olmayan arızalanmalar olur.

Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılırsa su akıntıları fark edilir ve arızalanmanın önüne geçilebilir. Çok nadir olarak yıldırım düşmelerinden kaynaklı arızalanmalara rastlamaktayız.

Kombi Anakart Tamir Fiyatı

Kombi anakart tamiri arızanın durumuna göre değişmektedir. Anakart öncelikle test edilir tamiri mümkün olan elektronik anakartın tamir ücreti müşteriye bildirilir ve tamir 1 yıl garantili olarak yapılır.

Baymak Kombi Bakımı

Cihazın yanma verimini arttırmak oluşacak arızaların önüne geçmek amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

Bakım yapılırken kombi iç tozlarının temizlenmesi. kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi gerekir.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması. (1,5 bar olacak şekilde)

Ateşleme sistemi kontrol ve temizliği yapılır. Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Baymak kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları servis ekibine bildirin.

Sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Baymak Kombi Servis Hattı | 0535 987 7360

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button