Bosch Kombi 70 80 Arızası

Bosch kombi 70 80 led lambası yanıp sönerken hangi arızayı bildiriyor? 80 arıza lambası Bosch kombi ekranında görülünce hangi parçalarda sorun olduğunu belirtir?

Bosch kombi resetlemesi nasıl yapılır? Bosch kombi 70 80 arıza kodu görüldüğü zaman servis çağırmadan önce neler yapılabilir?

70 80 Led Arızası Ve Çözümleri

Bosch kombi 70 80 led lambası yandığı zaman cihaz çalışmaz.
70 80 led lambası yandığı zaman baca ek yerlerini kontrol edin çıkmış olan baca varsa yerine takın.

Resetleme işlemini yapın. Arıza devam ederse mutlaka işinin ehli kombi servis ekibinden yardım alın. Anakart, prosestat, fan motoru arızalı veya kablolarında kopmalar olabilir.

Prosestat Arızalı Olabilir

Kombi içerisindeki hava akışının yeterli olup olmadığını Prosestat kontrol eder.

Prosestat arızalarında fan motoru çalıştığı halde kontak yapmadığı zaman cihaz ekranında 70 80 led ışık yanıp söner. Cihazın modeline uygun Prosestat takılması için kombi servisi çağırın.

Fan Motoru Arızalı Olabilir

Fan motoru arızalı olduğu zaman atık gaz tahliyesinde sorun olması sebebi ile kombi çalışmaz.
Bu anlamda mutlaka servis ekiplerinden yardım almanız gerekir. Fan motoru arızalarında yenisi takılarak sorun giderilebilir.

Anakart Arızalı Olabilir

Bosch kombi için komuta merkezi diyebiliriz. Anakart arızalarında 80 arıza led lambası dahil olmak üzere birçok sorunun elektronik karttan olma ihtimali var.

Bosch kombi anakart’ ı arızalanmış ise sorun görülür gerekli test yapılır ve tamir edilir. Anakart tamiri ve daha fazlası için bizimle irtibata geçin.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Son Yazılar