Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi tamir servisii

Demirdöküm kombi servisi, tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikâyetleri ile alakalı bizi arayın. Kombi ile ilgi arızaları hızlı bir şekilde çözelim.

Demirdöküm kombi servisi, tamiri, montajı, bakımı, arızaları, onarımı, revizyonu ve Demirdöküm kombi ile alakalı tüm şikayerlerininz için servis hizmetleri vermekteyiz.

Servis Bölgeleri

Bağcılar, Esenler, Güngeren, Halkalı, Küçükçekmece, Bahçelievler, Fatih Demirdöküm kombi servisi olarak hizmet veriyoruz. Bu bögelerde cihazlarınızdaki sorunları aynı gün çözüyoruz.

Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Demirdöküm kombi sıcak su vermiyorsa. Demirdöküm kombi çok gürültülü çalışıyorsa.

Kalorifer petekleri tam ısıtmıyorsa. Kombi ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?

Demirdöküm kombi hiç mi çalışmıyor? Bizi arayın Demirdöküm kombi ile ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Demirdöküm, Millennium Plus, Vinto, Aden, Kalisto, Nitron, Nepto, Atron, Atromix, Nitromix, Nitron Plus, Aden kombi tamiri.

Demirdöküm marka kombi tamiri ve bakımı konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarınıza kesin ve de garantili hizmet sunmaktayız.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm kombi yanma verimini arttırmak kullanım ömrünü uzatmak için bakım yapılır.

Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Ateşleme mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılması.

Sıcak su sensör kontrolü yapılması. Gerekirse sensör değişimi.

Gaz enjektörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün yapılması.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombi daha sessiz çalışır.

Demirdöküm kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Demirdöküm kombi tamiri için bizi arayın.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Son Yazılar