Elbistan Tıkanıklık Açma Servisi

Kırmadan Robotla Gider Açma Servisi. Elbistan’da tıkanan mutfak, banyo, lavabo, tuvalet, klozet, pimaş gibi ev ve iş yerlerinizdeki tüm giderleri kırmadan basınçlı kanal açma robotu ile açıyoruz.

Tıkanmış olan atık su, pimaş, lavabo, mutfak, banyo, klozet giderlerini açtırmak için 0543 865 8610 irtibat numarasını hemen arayın.

Elbistan’da lavabo, mutfak, banyo, tuvalet gibi pissu giderlerini yüksek basınçlı kanal açma makinesi ile aynı gün açıyoruz.

Lavabo, tuvalet tıkanıklığı, pimaş, klozet, banyo gideri, rögar gibi tüm tıkanan giderleri özel basınçlı kanal açma robotu ile açmaktayız.

Tıkanan giderleri kırmadan açma işlemleri tıkanıklığın durumuna göre yaklaşık olarak 1 saati geçebilmektedir.

Pimaş Neden Tıkanır?

Pimaş Borular Neden Tıkanır? Pimaş boruları daha çok hatalı kullanım sonucunda tıkanmaktadır. Pimaş giderlerine gönderilen bazı cisimlerin, belli bir zaman sonucunda üst üste binmesiyle tıkanık oluşur ve su giderden geçmez.

Tıkanıklık Açma Servisi olarak lavabo,mutfak,tuvalet,klozet,banyo ve pimaş tıkanıklıklığı gibi tüm giderleri kameralı robot ile kırmadan dökmeden açıyoruz.

Mutfak giderleri genelde yemek yağı, çay yaprakları ve yemek kalıntılarının giderlere atılmasından dolayı tıkanır.

Tıkanan yer tespit edildikten sonra yüksek basınçlı kanal açma makinesi ile tıkanıklık giderilir. Sorun giderildikten sonra PVC, pimaş içersi tamamen temizlenir.

Klozet Tıkanıklığı Açma Servisi

Profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden siz değerli müşterilerine 7/24 hızlı hizmet vermektedir.

Kırmadan Gider Açma Servisi

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Son Yazılar