Eyüpsultan Kombi Tamiri Servisi

Eyüpsultan Kombi Servisi

Eyüpsultan kombi tamiri, servisi, bakımı , arızaları, montajı ve onarımı için 0535 987 73 60 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.

Kombi ile alakalı her türlü şikâyetlerinizde İstanbul kombi tamir servisi olarak her marka cihaza özel servis hizmeti veriyoruz.

Hızlı, kaliteli, profesyonel bir teknik servis ekibine ihtiyacınız var ise bizi arayın.

Onarımını yaptığımız kombi cihazlarına bir yıl tarafımızdan garanti vermekteyiz.

Eyüpsultan Kombi Servisi

Hermatik (konvansiyonel) kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır.

Kurumsal hizmet sağlamaktayız. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti verilmektedir. Eyüpsultan kombi servisi, kombi bakımı, tamiri ve petek temizliği yapıyoruz.

Eyüpsultan Kombi Bakım Servisi

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının yüksek gelmemesi için soğuk kış ayları gelmeden önce mutlaka kombi bakımı yaptırılması gerekiyor.

Bakım sayesinde olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın.

Kombi bakımını yaptıran kullanıcılar enerji tasarrufu ile daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.

Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatan uzmanlar, kışın daha hesaplı ve sorunsuz şekilde ısınmak isteyenlerin bakım işini, uzman kişilere teslim etmeleri gerektiğini de hatırlatıyor.

Çalışma Sistemi

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Telefon numaralarımız ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz.

Randevunuz talebinizden sonra gün içerisinde veya en geç sonraki gün adresinize geliyoruz. Servis ekibi adresinize gelmeden yaklaşık 1 saat öncesinden sizi arayacaktır. Müsaitlik durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

Kombi Servisi Süreci Nasıl İşliyor?

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme makbuzu servisi hizmeti sonrasında takdim edilir.

Kombi teknik servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız.

Kombi ile alakalı birçok yedek parça servis aracımızda bulunmaktadır. Yedek parçaların araçlarımızda olması cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi için önemledir.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Son Yazılar