Vaillant Kombi Tamiri Servisi

Vaillant Kombi Tamir Servisi

Vaillant Vck, Vuw, turboTec Pro, ecoTec Pro, ecoTec İntro, ecoTec Pure, ecoFit kombi tamiri, servisi, yıllık bakımı, onarımı, montajı işlerinde güvenilir kuruluş.

Vaillat kombi arızaları konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarınıza kesin ve de garantili hizmet sunmaktayız.

Vaillant Kombi Bakımı

Periyodik kombi bakımı ile Vaillant kombinin performansını arttırabilir, ömrünü uzatabilir, arızalanmaları minimum seviyeye çekebilir, ısıdan ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Vaillant kombi bakımı taleplerinizde cihazlarınıza tam bakım hizmet veriyoruz.

Vaillant Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi işlemini yapıyoruz.

Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması.

Kontrol sonrasında filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Vaillant kombi Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılması.

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Vaillant Kombiniz sıcak su vermiyor mu? Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor? Petekleriniz tam ısınmıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?

Vaillant markalı ciahazınız hiç mi çalışmıyor?

Bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Vaillant kombi arıza kodları için tıklayınız.

Vaillant Kombi Servis Hattı | Cep: 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344

Vaillant kombi servisi