Kombi Revizyonu

Kombi revizyonu yapılırmı? Revize edilmiş kombi kullanılırmı? Kombi revizyonu yapıldığı zaman hangi parçalar değiştirilir?

Her marka, model kombi revize edilirmi? Kombi revizyonu hakkında müşterilemizin merak ettiği tüm soruların cavapları bu makalede.

Kombi Revizyonu

Kombi Revizyonu Nedir?

Kombi değiştirmenin çok fazla bir maliyeti olduğunu biliyoruz fakat soğuk kış aylarında evinizin ısı konforunu korumak söz konusu olduğun zaman düzgün çalışan bir kombi gereklidir.

Uzman Teknik kombi servisi olarak sürekli arıza çıkartan kombinizi yerinden alıp atölyemizde tam revizyon yaptıktan sonra tekrar yerine montaj yapıyoruz.

Kombi revizyonu kombi içerisinde bulunan parçaların birçok kısmının yenilenmesi demektir

Revize edilmiş kombi sıfır ayarında olur ve çok uzun süre kullanılabilir.

Kombi Revizyonu Yapılırken Hangi Parçalar Değişir?

Revizyon yapılırken kombi içerisinde bulunan birçok parça değiştirilir.

Değişen kombi parçaları fan motoru, üç yollu tamir takımı, ntc ısı sensörleri, su doldurma musluğu, üç yollu motor, su akış şalteri, türbin, prosestat, emniyet ventili ve cihaz içerisinde bulunan oringler değiştirilir.

Genleşme tankı hava basınç kontrolü ayrıca yapılır ve hava tutmayan tank geğiştirilir.

Değişme gerek olmayan parçalara kimyasal madde ile temizleme yapılır.

Revize Edilmiş Kombi Kullanılırmı?

Bir kombi fiyatı 10000 ₺, 12000 ₺ arasında olduğu için revize edilmiş kombi kullanılır.

Ekonomik olarak şartların her geçen gün ağırlaşması insanları ellerindeki eşyaları komple tamir, revizyon yaptırarak kullanmaya mecbur bırakmıştır.

Sıfır kombi fiyatları ortalama 10000 ₺, 12000 ₺ aralığında olmaktadır.

Bu kadar yüksek fiyatlara sıfır kombi almak neredeyse imkansız oldu. Mevcut kombiyi revize ederek kullanmak daha cazip hale geldi.

Kullanmış olduğunuz kombiyi yerinden söküp tam olarak revizyon yapıyoruz.

Revizyon yaprıktan sonra atölyemizde sıcak su ve kalorifer sisteminin çalıştırması işlemini yaptıktan sonra getirip yerine montaj yapıyoruz.

Kombi Revizyon Fiyatı

Kombi revizyon yapma fiyatları kombinin durumuna marka, modeline ve arızalı olan parçalara göre değişir. Ortamala fiyat aralığı 1500 ₺ - 2000 ₺ fiyatlandırma çıkabilir.