Bağcılar Su Kaçak Bulma Servisi

Dinleme cihazı, kamera, termal kamera ve test pompaları ile kırmadan kaçağı bulma işlemini yapıyoruz. Kullandığımız teknolojik cihazlar ile ev ve iş yerinizdeki tesisat sorunlarını bulunup ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Bağcılar'da su kaçak tespiti yapan firmamız su tesisatı arızaları tespiti ve tamiratı konusunda size profesyonel hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için 0535 987 73 60 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır

Temiz su tesisatı ve kalorifer tesisatındaki kaçakları bulmak için kullandığımız akustik dinleme cihazları zemin içerisindeki kaçakların oluşturduğu sesleri duyurmaktadır. Duyduğumuz bu sesler üzerine yoğunlaşarak kaçağın olduğu noktaya kısa sürede ulaşmamızı sağlayan küçük bir alanda kırma işlemi yaparak kaçak noktasını buluyoruz.

Tabi eğer kırmadan tesisat tamiri yapamıyorsak, sorunun çözümü için ikinci yöntem olarak kırma işlemi yapmayı tercih ediyoruz. Çünkü kırmadan tesisat tamiri yapabilmemiz için kaçak noktasının oldukça küçük olması gerekir. Ancak bu kaçak noktasını kimyasal kapatıcı ile kapatabiliriz. Şunu unutmayın lütfen kimyasal kapatıcı ilaçlar sadece temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki oldukça küçük olan kaçak noktaları için kullanılır.

Tespit Sonrası Tamir Yapılır

Bağcılar su kaçağı tespiti tesisattan dışarı sızan suyun yerini bulan firmadır. Banyodan sürekli su sesi geliyor ve su faturam fazla geldi diyor musunuz? Kaynak yerinden aşınan, suyu tutan sızdırmazlık ara parçaları eksik yerleştirilmiş veya ömrü tamamlamış ise su sürekli banyo duvar, yer fayansı içinden gelir ve Bağcılar su kaçağı bulan firmalar ses dinlemesi ile yerini kesinlikle bulabiliriz.

Bağcılar su kaçağı bulma indirimli banyo akan su bulma servisidir. Banyodan akan suların oluşturduğu bir takım ses dalgaları vardır. Bahçe sulama hortumuna iğne batırdığınızda sızan suyun kenarına bir taş getirin ve o sesin birkaç kat daha fazlasını banyo içindeki tesisatta duyarsınız.

Fakat hava geçirmediği için ses o kadar şiddetli duyulmaz. Beton içindeki katmanları kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile kombi temiz su borusunda su arıza tespiti yapmak için termal kamera kullanılması sonucunda tesisattaki ısı, sızan su, boru döşenme alanları tek tek bulunabilir.

Kırılan Yer Onarılır

Sırf şebeke hattı ise ses dinlemeli kırmadan su kaçağı bulma tekniği olan ses dedektörü mikrofonu tek tek yüzeylerde dolaştırılır. Su kaçağı tamiri, onarımı için doğru noktayı bulmamız gerekir ve ek teyitler, basınç test çalışması, termal kamera taraması, sızan suyun yeri belli ise o tür veriler ile kesinlikle doğru bölgeyi kalemle işaretleriz.

Bağcılar su kaçağı tespiti banyo kaçak bulma robotlu firmadır. Banyo su kaçak bulma kaç para? İndirimli fiyatlarımız için bize ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz? Sızdıran bölge bulunduktan sonra ne oluyor? Matkap ile küçük bir bölge Bağcılar su kaçağı bulan tesisatçı tarafından bulunur ve genelde boru birleşim bölgesinden gelen su sızıntısı alanına küçük müdahaleler ile değişimi yaparak hemen garanti sürenizi başlatıyoruz.

Su Kaçak Bulma Firması

Bağcılar su kaçağı tespiti için firma yetkililerimizi çağırdığınız zaman kaçak noktalarını bulmak için kullandığımız aletler ve kaçağı kapatmak için kullandığımız yöntemler hakkında sizlere her türlü bilgi ve detayı vermekteyiz.

Biz yaptığımız işlerde ve kullandığımız malzemelerde her zaman insan sağlığına zarar vermeyen tamamen zararsız malzemeleri kullanmayı tercih ediyoruz. Sizler için sunduğumuz her hizmetin 1 yıl garantisini de sizlere sunarak güveninizi sağlamaya çalışıyoruz.