Baykan Kombi Tamir Servisi

Baykan kombi Tamir Servisi

Baykan kombi arızalarında servis taleplerinize hızlı dönüş yaparak kombi ile alakalı bakım, onarım, arıza, tamir, revizyon ve montaj işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Baykan kombi arızalarında sorunu giderilmesi için bizi arayabilirsiniz

Baykan Kombi Servisi

Baykan markalı kombilerinizin bakımı, onarımı, montajı, tamiri ve arızaları gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz İstanbul Kombi Tamir Servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Baykan Kombi Servisi Bölgelerimiz

Baykan Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler, Atakent, Avcılar, Bakırköy, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşyüzevler, Davutpaşa, Esenyurt, Esenler, Fatih, Güngören, Güneşli, Sultangazi, Şirinevler, Yenibosna, Merter, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı, Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu Kombi Servisi.

Kombi tamir servisi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Baykan kombi tamir servisi olarak her marka kombi bakımı, montajı, tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Baykan Kombi Bakımı

Baykan kombinin yanma verimini artırmak amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

İç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Lütfen dikkat: Kombi arızalarında bizimle irtibata geçtiğiniz zaman kombi markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button