Emko Kombi Tamir Servisi

Emko Kombi Tamir Servisi

Emko kombi tamir servisi olarak emko marka kombi arızaları, bakımı, onarımı, şikayetleri ve montaj işlerininz için bizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzün en çevreci, ekonomik ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber kombi kullanımı artmıştır. Artan kombi kullanımıyla beraber tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Kombi arızalarına ve onarım taleplerine hızlı cevap vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Firmamız Emko kombilerin tüm arıza, bakım ve tamir gerektiren durunlara servis hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa yakasında birçok ilçede Emko marka kombilere servis hizmeti veriyoruz.

Emko Kombi Servisi

Emko kombi ısındıkça su basıncı kendiliğinden yükseliyor neden? Kombi ayarladığımız sıcaklıkta çalışmıyor sebepleri ne olabilir?

Kombi çok gürültülü çalışıyor neden? Emko kombi kalorifer peteklerini tam ısıtmıyor sebebi neler olabilir?

Emko markalı kombi hiç mi çalışmıyor? Emko kombi sıcak su vermiyor mu? Bizi arayın Emkokombi ile ilgili şikâyetinizi yerinde hemen çözelim.

Anakart Tamiri

Emko kombi anakart tamiri ve tüm Emko marka kombi anakartların tamirini, onarımını 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Kombi anakartı neden arızalanır? Anakart tamiri yapılırmı? Anakart tamiri garantilimi? bu soruların cevabı makalemizde.

Anakart arızalanmalarında cihaz çalışmaz. Kombide bulunan elektronik parçaların tamamı kombi anakartına bağlıdır. Parçalar arızalandığında anakart ekranında arıza kodu verirler. 

Emko Kombi Anakart’ı Neden Arızalanır?

Emko kombi anakart’ı arızalanma sebeplerinin en başında elektrik akımının ani dalgalanması gelir.

Kombi anakart arızalanmasını minimum seviyeye indirmek için kombi reglatörü taktırılması kombi servisleri tarafından tavsiye edilir.

Kullanım süresine bağlı olarak zamanla bozulur bu gayet normal bir durum.

Anakart içi sıcak olduğu için kış aylarında böcekler yuva yaparlar anakart üzerinde gezinirken kısa devreden dolayı arıza yapmasına sebeplerden biridir.

Bazen kombi içinde su akmalar olur bu su akıntıları kablolardan süzülerek elektronik anakart’a ulaşır ve kartta tamiri mümkün olmayan arızalanmalar olur.

Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılırsa su akıntıları fark edilir ve arızalanmanın önüne geçilebilir. Çok nadir olarak yıldırım düşmelerinden kaynaklı arızalanmalara rastlamaktayız.

Kombi Anakart Tamir Fiyatı

Tüm Emko modellerin anakart arızalarını tamir ediyoruz. Kombi anakart tamiri arızanın durumuna göre değişmektedir.

Anakart öncelikle test edilir tamiri mümkün olan elektronik anakartın tamir ücreti müşteriye bildirilir ve tamir 1 yıl garantili olarak yapılır.

Emko Kombi Bakımı

Cihazın yanma verimini arttırmak oluşacak arızaların önüne geçmek amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

Bakım yapılırken kombi iç tozlarının temizlenmesi. kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi gerekir.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması. (1,5 bar olacak şekilde)

Ateşleme sistemi kontrol ve temizliği yapılır. Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Emko kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları servis ekibine bildirin.

Sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button