Sultangazi Kombi Tamir Servisi

Sultangazi kombi tamir servisi

Sultangazi kombi tamiri, arızası, bakımı, onarımı ve petek temizleme servisi işleriniz için bizi arayın. Kombi servisi ekiplerimiz sizlere en kısa zamanda hizmet verecektir. Kombi servisi irtibat numaralarımız 0506 120 83 44

Sultangazi Kombi Servisi

Kombi tamir servisi alanında güvenilir bir adres arayanlar için buradayız. Profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Sultangazi kombi tamir servisi olarak her marka kombi bakımı, montajı, tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Sultangazi’ de size en yakın kombi servisi ve petek temizleme hizmetleri, bacalı, hermatik ve yoğuşmalı kombi bakımı, kombi tamiri, kalorifer temizliği sorunlarınız için kaliteli ve hızlı çözümler üretir.

Kombi Tamiri Taptığımız Markalar

Sultangazi ilçesinde Arçelik, Beko, Demirdöküm, Buderus, Baymak, Baykan, Ariston, Airfel, Vaillant, Viessmann, Protherm, Ferroli, E.C.A marka kombilere servis hizmeti veriyoruz.

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi arızaları gibi durumalarda karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sultangazi Kombi Bakım Servisi

Sultangazi’ de kombi yanma verimini arttırmak amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

İç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması. Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Kombi Fan motoru kontrolü kirlenmiş fan motoru balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombi daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bize bildirin.

Servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Son Yazılar