Arçelik Kombi Tamir Servisi

Arçelik kombi servisi

Arçelik kombi tamiri, bakımı, onarımı ve şikayetleri  için servis hizmetleri veriyoruz. Dilediğiniz zaman Arçelik kombi için özel servis çağırabilirsiniz. Arıza onarım işlemlerimiz 1 Yıl garantilidir.

Hızlı Servis Hizmeti

Araçlarımızda kombi yedek parçalarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Arçelik kombi yedek parçalarının araçlarımızda bulunması arızayı hızlı bir şekilde gidermemiz için çok önemli.

Arçelik kombiniz sıcak su vermiyor mu? Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor? Petekleriniz tam ısınmıyor mu? Kombiniz ısındıkça su basıncı yükseliyor mu ? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Arçelik markalı kombi hiç mi çalışmıyor?

İstanbul Arçelik Kombi Servisi

0535 987 73 60 numaralı telefonlardan bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Bağcılar, Esenler, Güngören, Bahçelievler ilçelerinde Arçelik kombi için aynı gün servis hizmeti veriyoruz

Arçelik kombi tamiri ve bakımı konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarınıza kesin ve de garantili hizmet sunmaktayız.

İşinde deneyimli teknik kadromuzla; en iyi şekilde kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz.

Arçelik kombi servisi çağırmadan önce kombiye elektrik geliyormu? Kombinizin su basıncı 1,5 bar seviyesindemi? Kombiye gelen doğalgaz vanası açık mı kontrol ediniz.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button