Protherm Kombi Tamir Servisi

Protherm kombi tamir servisi

Protherm kombi arızalandı, Protherm kombi servisi telefon numaraları, Protherm kombi tamir servisi ücreti ne kadar? Protherm kombi arızası nasıl giderilir?

İstediğiniz zaman Protherm marka kombiye özel servis hizmeti talep edebilirsiniz. Marka bağımsız firmamız Protherm kombi ile alakalı servis taleplerinize aynı gün dönüş yapmaktadır.

Arıza giderme ve bakımlarda profesyonel uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız. Protherm kombi servisi için 0212 436 53 44 | 0535 987 73 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak servis kaydınızı bırakabilirsiniz.

Protherm kombi tamiri, bakımı, arızaları ve şikâyetleri için kombi tamircisi ihtiyaçlarınıza servis hizmeti veriyoruz.

Protherm Kombi Servis Bölgeleri

Bağcılar, Esenler, Güngören, Bahçelievler, Halkalı ilçelerinde Protherm kombi arızalarında aynı gün servis hizmeti veriyoruz.

Kombi basıncı kendiliğinden yükseliyor neden? Kombi ayarladığımız sıcaklıkta çalışmıyor sebepleri ne olabilir? Arızalanmış, düzenli bakım zamanı gelmiş cihazlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Cihazın yanma verimini arttırmak oluşacak arızaların önüne geçmek amacı ile yapılan işleme kombi bakımı denir.

Bakım yapılırken kombi iç tozlarının temizlenmesi. kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi gerekir.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması. (1,5 bar olacak şekilde)

Ateşleme sistemi kontrol ve temizliği yapılır. Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Protherm kombi bakımı ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları servis ekibine bildirin.

Sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Protherm Kombi Arızaları

Arıza kodları sayesinde arızanın sebebini anlayabilirsiniz. Servis çağırmadan önce cihaz arıza kodu veriyorsa anlamını öğrenip resetleme işlemi sonrasında arızayı giderebilirsiniz.

Resetleme işlemi sonrasında arıza devam ederse Protherm kombi arızaları için servis yardımı isteyin. alabilirsiniz.

Tagged in :

Mehmet avatarı

Bir Cevap Yazın

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi Bakımı

Kombi bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Hızlı, verimli ve her zaman en yüksek kalitede çalışması gereken cihazınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayın.

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yazılar

Call Now Button